MARESEN OTOMOTİV

Hakkımızda

Maresen Otomotiv 25 yıllık deneyim
Biz Kimiz

Maresen Otomotiv

Maresen Otomotiv, 2019 yılında otomotiv sektörünün önde gelen lastik üreticisi Pirelli markasının Bursa yetkili bayiliğini alarak önemli ve dev bir yatırıma imza atmıştır.

Maresen Otomotiv, binek lastik kolunda Pirelli Ana Bayiliği yanı sıra, Nexen Güney Marmara distribütörlüğü, Esan Akü Güney Marmara Distribütörlüğü ve Exide Akü Güney Marmara Distribütörlüğü gibi güçlü adımlara da imza atmıştır.

Servis hizmeti, lastik oteli, lastik değişimi ve hafif bakım hizmetleriyle binek otomotiv alanında tüketicinin tüm ihtiyaçlarına hızla ve anında karşılık verebilen bir yapı ortaya koymuştur.

Maresen Otomotiv

Kusursuz Hizmet Maksimum Fayda

Sürekli gelişimin ve pozitif değişimin kıymetini bilen ve bu doğrultuda hareket eden Maresen Otomotiv, ağır vasıta kolunda başta Prometeon ve alt segment ürünleri olan Formula, Anteo ve Eracle ile yeni lastik arzı sunanarak, sıfır lastik satışının yanı sıra, servis, yol yardım, fleet mobile gibi hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Bu hizmetlerin yanı sıra akü biriminde Esan ve Exide ile, jant tedariğinde Jantsan ile, lastik kaplama biriminde ise Tatko ve Wolf ile güçlü işbirliklerine imza atmıştır. Kusursuz bir filo hizmeti ve son tüketici danışmanlığı yapmayı hedefleyen Maresen Otomotiv, ağır vasıta araçlarının tüm tedarik ve hizmetlerini karşılamaya yönelik hareket eder.

Maresen Otomotiv Pirelli Lastikleri
Bizi neden seçmelisiniz

Önce Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet ihtiyaçlarını tek bir yerde, Maresen Otomotiv'de kusursuz hizmet ile sizlere maksimum fayda sağlamak için buradayız.

Maresen Otomotiv müşteri memnuniyeti
Maresen Otomotiv kusursuz hizmet
Maresen Otomotiv Uzman Personel Kadro
Maresen Otomotiv araçlarınız emin ellerde
Bizi neden seçmelisiniz

Uzman Personel Kadro

Kusursuz hizmetin, bilgi ve becerisi yüksek personel ile mümkün olacağını bilen Maresen Otomotiv'in tecrübeli ve uzman kadrosuna emanet ettiğiniz araçlarınız emin ellerde.

Bizi neden seçmelisiniz

Güçlü Hizmet Ağı

Tüm Güney Marmara bölgesine hizmet veren Maresen Otomotiv, Güçlü Hizmet ağı ve lojistik gücüyle geniş bir coğrafyada hizmet veremeye her daim hazırdır.

Maresen Otomotiv Güçlü Hizmet Ağı
Maresen Otomotiv Güney Marmara Güçlü Hizmet Ağı
Maresen Otomotiv İletişim
İLETİŞİM

Bizimle iletişime geçin

konum

Ürünlü, İzmir Yolu Cd No:421/B Nilüfer Bursa

Yol tarifi almak için tıklayınız.