ÜRÜNLER VE HİZMETLER

Binek Araç

Yeni Lastik

Maresen Otomotiv tüketicilerin tüm ebatlarda lastik ihtiyaçlarının tamamına anında yanıt verebilecek potansiyele sahiptir.

Detaylı Bilgi

Akü

Binek araç sahibi müşterilerine lastik hizmeti yanı sıra akü ihtiyaçlarını da karşılayan Maresen Otomotiv, akü hizmetindede güçlü iş ortaklarıyla çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi

Rot Ayarı

Maresen Otomotiv sizlere sunmuş olduğu son teknoloji makine ve ekipmanlarla maheretli ustaların ellerinde aracınızın rot balans ayarını kusursuz şekilde düzeltmektedir.

Detaylı Bilgi

Baskılı Balans

Bir çok dış faktörden dolayı lastiklerinizi balans ayarı bozulabilir. Aracın olması gerektiğinden fazla titremesi, yalpalaması balans ayarının bozuk olduğunun başlıca belirtilerindendir.

Detaylı Bilgi

Lastik ve Jant Tamiri

Maresen Otomotiv müşterilerine lastik ve jant tamiri hizmeti vermektedir. Patlak lastiklerin onarımı yapılarak kontrolden geçirildikten sonra siz değerli müşterilerimize kazandırırız.

Detaylı Bilgi

Klima Gazı Dolumu ve Bakımı

Maresen Otomotiv, aracınız için uygun klima gazını doldurularak klimanızın ilk günkü performansına kavuşturulup sağlıklı ve konforlu yolculuklar yapmanıza olanak sağlar.

Detaylı Bilgi

Arıza Tespit ve Onarımı

Maresen Otomotiv sizlere son teknoloji makine ekipmanlarla tecrübeli ustalar ile aracınızın elektrik ve elektronik sistemleri üzerinde tam kapsamlı bir bakım hizmeti sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Lastik Oteli

Mevsimlik lastik değişimlerinizde yazlık/kışlık lastiğinizi bize emanet edebilirsiniz. Diğer mevsim geçişinde lastiğinizi tekrar değiştirmeye geldiğinizde lastiğiniz sizin için hazır bekliyor olacak.

Detaylı Bilgi

Servis ve Hafif Bakım

Maresen Otomotiv aracınız bakım ve onarım ihtiyaçlarında talebe karşılık verebilecek ekipman ve personele sahiptir.

Detaylı Bilgi